Набір дитячої постільної білизни в ліжечко - "Зірочки" / Бортики в ліжечко / Захист в манеж





Ліжко виконане в стильному дизайні з екологічно чистого матеріалу - бязі, ніжного і приємного на дотик, що відрізняється своєю зносостійкістю. Ковдра, подушка і захист на бортиках ліжечка наповнені гіпоалергенним синтепоном, який чудово пропускає повітря і вбирає вологу, не викликає алергії, не має протипоказань, тому сон малюка буде міцним і здоровим.
Захист на бортиках ліжечка захистить дитину від протягів і допоможе уникнути ударів, а чудовий балдахін створить затишок і захистить малюка від комах.

У зручному навісному кишені можна тримати пляшечки, підгузники, пустушки та інші аксесуари, щоб вони завжди були під рукою.
Комплект відмінно стирається, зберігаючи після прання свій первісний вигляд. Приваблива, в міру яскрава забарвлення подарує маляті приємні зорові образи, а також міцний і спокійний сон.
Даний комплект призначений для стандартних дитячих ліжечок 120*60см.
В комплекті:
-
подушка тоненька 60х40 см;
-
наволочка 60х40 см;
-
ковдра 120х90 см;
-
підодіяльник 120х90 см;
-
простирадло;
-
захист (по всьому периметру);
-
кишеня;
-
балдахін.
Оригінальний і ніжний дизайн, м'які тканини і повітряний наповнювач створять атмосферу затишку у вашій дитячій кімнаті.
При купівлі постільної білизни зверніть увагу на те, що балдахін кріпиться на спеціальний утримувач, який НЕ ЙДЕ В КОМПЛЕКТІ.
*Шановні покупці, колір балдахіна може змінюватися в залежності від партії виробництва. Товар класифікується тільки за забарвленням тканини.
В наявності є різні кольори.
Замовляючи кілька товарів в одному магазині - Ви заощаджуєте кошти на доставці посилки поштою, а ми з радістю допоможемо Вам у виборі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бязь |
| Призначення | Для ліжка |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Тип сировини | Натуральне |
| Тип | Наволочка |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 90 см |
| Довжина підковдри | 120 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
- Ціна: 1 050 ₴



