Набір постільної білизни в дитячу ліжечко/манеж "Коса" - Бортики / Захист в ліжечко - конверт-ковдру на виписку





Сайт нашого інтернет-магазину "KrohaKid.com.ua"
Раді вітати Вас у нашому інтернет-магазині!.
Захист на борту ліжечка на 4 сторони (8 подушечок 30х30 см, коса 120 см виконана з плюшу (тканина Минки). Виконана постільна білизна в стильному дизайні з 100% польського бавовни, ніжного і приємного на дотик, що відрізняється своєю зносостійкістю. М'які і пухнасті бортики, наповнені силіконізовані волокном, який чудово пропускає повітря і вбирає вологу, не викликає алергії, не має протипоказань, тому сон малюка буде міцним і здоровим.
У наборі так само передбачений конверт-ковдру, який стане не тільки першим вбранням для Вашої крихітки на виписці, а так само послужить відмінним пледиком в дитячу ліжечко, коляску або кокон і створить затишок, тепло і забезпечить міцний сон Вашій дитині.
Захисний бампер захистить дитину від протягів і допоможе уникнути ударів, а чудовий балдахін створить затишок і захистить малюка від комах.

Відмінно стирається, зберігаючи після прання свій первісний вигляд Приваблива в міру яскрава забарвлення подарує маляті приємні зорові образи, а також міцний і спокійний сон.
Даний комплект призначений для стандартних дитячих ліжечок 120*60см.
В комплекті:
-
Подушка тоненька прямокутна 50х40 см
-
Наволочка на змійці 5см 0х40
-
Підковдра на блискавці 110х90 см
-
Простирадло
-
Захист на борту ліжечка ( 8 подушечок 30х30 см, коса 120 см)
-
Ковдра 110х90 см
-
Балдахін
-
Бант на гумці ( дозволяє ковдру загортати в конверт)
Оригинальный и нежный дизайн, мягкие ткани и воздушный наполнитель создадут атмосферу уюта в вашей детской комнате.
При покупке постельного белья обратите внимание на то, что балдахин крепится на специальный держатель, который не идет в комплекте.
В нашем интернет-магазине "KrohaKid.com.ua" Вы так же сможете найти сменное белье в кроватку, коконы, подушки, матрасики, конверты и наборы "конверт и комбинезон" на выписку, пеленаторы, детские мобили, развивающие игрушки, погремушки и многое другое.
*Замовивши декілька потрібних Вам товарів в одному місці, Ви економите на вартості доставки товару поштою, а ми з радістю допоможемо Вам підібрати все необхідне.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Основні | |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Тип сировини | Натуральне |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підодіяльника | 90 см |
| Довжина підковдри | 110 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для ліжка |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
- Ціна: 1 950 ₴


