Дитячий набір для прибирання Limo Toy A5999 пилосос звук батарейки





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо Вашій увазі дитячий набір для прибирання A5999.
Ваше малятко задумалася про чистоту в своєму оточенні ляльок та іграшок? Тоді їй допоможе чудовий набір для прибирання, з його допомогою вона не тільки швидко наведе порядок, але і прибирання стане приємним заняттям.
В комплекті:
- щітка-мітла,
- совок,
- щітка з короткою ручкою,
- мочалка,
- баночки з миючими засобами,
- пилосос зі звуковими ефектами
Характеристики набору:
- Іграшковий пилосос прибирає по-справжньому.
- На верхній частині пилососа велика кнопка: включення/вимикання.
- При включенні дитячий пилосос починає всмоктувати кульки, а заховані усередині пінопластові кульки завзято переміщуються у своєму відсіку, створюючи ілюзію прибирання
- Пилосос обладнаний ручкою для перенесення.
- Дитячий пилосос оснащений світловими і звуковими спецефектами.
- Набір легко розбирається, що дуже зручно для зберігання і транспортування.
- Всі деталі набору максимально наближені до реальних побутових предметів прибирання.
Дитячий ігровий набір привчить дітей до чистоти і порядку. Малюки з радістю допомагати мамі.Набір для прибирання виконаний в яскравих тонах і послужить прекрасним подарунком для будь-якої дівчинки.
Матеріал: пластмаса
Упаковка: коробка
Працює пилосос від 2-х батарейок типу "АА" ( у комплект не входять).
Розмір упаковки: 45*13*29,5 див.
Вік: від 3-х років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір для прибирання |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Висота | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | від 3-х років |
- Ціна: 995 ₴

